Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Otóż drogi kolego, nie będę robił na forum wykładu z psychologi społecznej. Odnośnie twoich pytań odsyłam w to miejsce celem uzupełnienia wiedzy http://www.bu.kul.pl/aktualnosci,art_31452.html A co do ostatniego twojego zdania cyt." Mogą być ofiarami, ale nie są bezwolni." Jeżeli tak jest jak sugerujesz i tak ten syndrom rozumiesz (a zapewniam,że tak nie jest) w takim toku rozumowania  to mamy do czynienia z jakimś układem, komuną, kastą czy jak chcesz sobie to nazwać.Kończę już zajęcia więc, pozdrawiam.
Zarówno zachowania pozytywne, jak i negatywne oddziałują społecznie. W związku z tym niezwykle rzadko się zdarza, żeby w stadzie była tylko jedna czarna owca. A jeżeli tych owiec jest więcej niż jedna, wtedy mamy już do czynienia z układem, kastą, komuną czy jak chcesz to sobie nazwać. Jeżeli szef tępi patologiczne zachowania, to pracownicy tak się zachowujący nie mają prawa utrzymać się w firmie, bo ich po prostu zwolni. A jeżeli szef zachowuje się patologicznie to część pracowników również zacznie się tak zachowywać. Nie musisz mnie odsyłać po nauki, chociażby z tego powodu, że wystarczająco długo pracuję (kilkadziesiąt lat), żeby takie zachowania obserwować. Jaki szef, tacy pracownicy. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno zachowania pozytywne, jak i negatywne oddziałują społecznie. W związku z tym niezwykle rzadko się zdarza, żeby w stadzie była tylko jedna czarna owca. A jeżeli tych owiec jest więcej niż jedna, wtedy mamy już do czynienia z układem, kastą, komuną czy jak chcesz to sobie nazwać. Jeżeli szef tępi patologiczne zachowania, to pracownicy tak się zachowujący nie mają prawa utrzymać się w firmie, bo ich po prostu zwolni. A jeżeli szef zachowuje się patologicznie to część pracowników również zacznie się tak zachowywać. Nie musisz mnie odsyłać po nauki, chociażby z tego powodu, że wystarczająco długo pracuję (kilkadziesiąt lat), żeby takie zachowania obserwować. Jaki szef, tacy pracownicy. I tyle.
 
Zarówno zachowania pozytywne, jak i negatywne oddziałują społecznie. W związku z tym niezwykle rzadko się zdarza, żeby w stadzie była tylko jedna czarna owca. A jeżeli tych owiec jest więcej niż jedna, wtedy mamy już do czynienia z układem, kastą, komuną czy jak chcesz to sobie nazwać. Jeżeli szef tępi patologiczne zachowania, to pracownicy tak się zachowujący nie mają prawa utrzymać się w firmie, bo ich po prostu zwolni. A jeżeli szef zachowuje się patologicznie to część pracowników również zacznie się tak zachowywać. Nie musisz mnie odsyłać po nauki, chociażby z tego powodu, że wystarczająco długo pracuję (kilkadziesiąt lat), żeby takie zachowania obserwować. Jaki szef, tacy pracownicy. I tyle.
a JA KUPIŁEM ZA MAŁE PAMPERSY I NIE CHCA SIĘ KLEIC. NA KOŃCACH MAJA DUZE ZAWINIĘTE ROGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba powiadomić Komendanta Głównego i całą komenda powinna być pod jego nadzorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak kolego może trzeba go powiadomić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są u was w komendzie ludzie co umiejetnie pisza anonimy. Po co powiadamiać komendanta głównego najlepiej powiadomić Macierewicza - to wasz poziom myslenia. I będzie super - może załatwi podkomisję w celeu poprawy sytuacji w komendzie w Puławach o której tak piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Policjańci bardzo was proszę nie dajcie się prowokować i zakończcie te głupie komentarze  bo to nie jest miejsce na takie rzeczy. p.s. Policjant z WRD KPP  Puławy
No jednak nic z tego prośba nie dała skutku i mam wrazenie że znowu się zacznią głupie komentarze. Panowie ośmieszamy sie sami. Ku.....wa dajcie spokój bo sąsiedzi się z nas śmieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrzyżowaliście Darka.K ciekaw jestem czy wszyscy policjanci w KPP Puławy mają czyste sumienia. Totalny upadek upadek całej formacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
To ty pajacu jeden z drugim jego doradcy prowadzicie mu taki PR. Podsuwacie mu głupawe pomysły, żeby tylko dokuczyć innym pracownikom i żeby wasza dupa miała jak najwięcej i bez ryzyka. Niech inni się narażają, a najlepiej to jeszcze jak będzie można zgonić na kogoś innego.  A potem chodzicie i śmiejecie się z niego mówiąc to darek wymyślił to jego pomysł ja nie mam z tym nic wspólnego i głupawe uśmieszki. Tort na święta jak dzielicie to najpierw na siedem a ten ostatni kawałek na 300 i tak każdemu się nie trafi .  A teraz to łolaboga, jak można mówić prawdę na forum, toż to są brudy. A ja mówię  OJCIEC PRAĆ. Ja go nie bronię bo on swojemu przełożonemu doradza  tak samo jak wy jemu czyli "najlepiej jak potrafi",    ale wam umyć rąk, nie dam. To wy i cała wasza klika tak ukształtowała tę rzeczywistość i to tylko wy ponosicie  odpowiedzialność.  Jak do awansu to jeden przed drugiego a jak widzicie, że ktoś zaraz dostanie  po łapkach to szukacie kozła ofiarnego i najlepiej gdzieś na dole. Takie to właśnie łoficery i podoficery siedzą w tej celi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są u was w komendzie ludzie co umiejetnie pisza anonimy. Po co powiadamiać komendanta głównego najlepiej powiadomić Macierewicza - to wasz poziom myslenia. I będzie super - może załatwi podkomisję w celeu poprawy sytuacji w komendzie w Puławach o której tak piszecie.
Jeżeli w anonimie zawarta jest prawda  to co z tego, że nie znasz jego nadawcy ? w życiu ważna jest prawda a nie ten kto ją  przekazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jednak nic z tego prośba nie dała skutku i mam wrazenie że znowu się zacznią głupie komentarze. Panowie ośmieszamy sie sami. Ku.....wa dajcie spokój bo sąsiedzi się z nas śmieją.
To co nagle nie wiecie co macie zrobić jak się z was śmieją? Przypomnieć wam? Róbcie to co zwykle jak wam plują w twarz mówcie że to deszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkańcem Puław przeczytałem te wszystkie komentarze. Panowie w tej waszej Komendzie to przykład idzie od góry a ryba psuje się od głowy. Sami chyba na to zapracowaliście bo ten problem nie zrodził się z dnia na dzień tylko narastał lata i widać tego efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a JA KUPIŁEM ZA MAŁE PAMPERSY I NIE CHCA SIĘ KLEIC. NA KOŃCACH MAJA DUZE ZAWINIĘTE ROGI.  
to gwoździami se je przybij jeden róg se sklep a drugi se wsadź w D@#!$%..ę To poważne forum won do piaskownicy zasrańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak na was wpłynąc ale dajcie spokój z taką dziecinada. Na dzień dzisiejszy wstydzę się że jestem gliną. Ale jedyny plus że dojeżdżam do Warszawy a nie pracuję u siebie w Puławach. Istny cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak na was wpłynąc ale dajcie spokój z taką dziecinada. Na dzień dzisiejszy wstydzę się że jestem gliną. Ale jedyny plus że dojeżdżam do Warszawy a nie pracuję u siebie w Puławach. Istny cyrk
Tak naprawdę to ja też jestem gliną i dojeżdżam do Warszawy. :huh: Myślę,że większość z forumowiczów  pracuje w Warszawie.    Proszę cię Guest wpłyń na nich jakoś.   Może wybierzesz się nad morze a potem szybko na Atlantyk i tam gdzieś na dnie jest taki kabelek. PROSZĘ cie na kolanach jedź tam teraz i przetnij ten kabel !! błagam zrób to !! tylko w ten sposób możesz ich powstrzymać. !! Obiecaj mi,że to zrobiszzzzz.blgblgblg..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak na was wpłynąc ale dajcie spokój z taką dziecinada. Na dzień dzisiejszy wstydzę się że jestem gliną. Ale jedyny plus że dojeżdżam do Warszawy a nie pracuję u siebie w Puławach. Istny cyrk
Hej a na dzień wczorajszy to  niby jesteś dumny że byłeś gliną? Wyraź się jaśniej kogo dokładnie prosisz o zaprzestanie tej dziecinady ? Nas o to nie proś, bo my przestępcom ani tyranom nigdy nie odpuszczamy, nawet na emeryturze będziemy ich tropić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier....le co tu sie dzieje jeden lepszy od drugiego. Ja też kupiłem w tesko PAMPERS też na rogi. Może on przetnie ten kabel ale najpierw musi byc pozwolenie tych z Warszawy. Pozdrawiam mundurowych super glin których życie plynie na oczernianiu drugich i kopaniu dolków pod drugimi. Powstrzymam to warszawiaku. Całuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier....le co tu sie dzieje jeden lepszy od drugiego. Ja też kupiłem w tesko PAMPERS też na rogi. Może on przetnie ten kabel ale najpierw musi byc pozwolenie tych z Warszawy. Pozdrawiam mundurowych super glin których życie plynie na oczernianiu drugich i kopaniu dolków pod drugimi. Powstrzymam to warszawiaku. Całuję
GUEST kup se jeszcze tylko gumową kaczkę ,w Tesco. Bo pampers to ci  szybko namięknie. A rogami to się nie przejmuj. Na forum masz przepis co z nimi się robi. Powodzenia......Guest    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale burdel :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Może wybierzesz się nad morze a potem szybko na Atlantyk i tam gdzieś na dnie jest taki kabelek. PROSZĘ cie na kolanach jedź tam teraz i przetnij ten kabel !! błagam zrób to !! tylko w ten sposób możesz ich powstrzymać. !! Obiecaj mi,że to zrobiszzzzz.blgblgblg..
zrobimy to razem. Znajdziemy kabelek a za razem wydobędziemy Tytanika. Nie , nie przyjacielu nie moge pozwolic na to byś prosił mnie na kolanach. Powstrzymamy ich razem. Po obchodzie pielegniarek uciekniemy z abramowic tylko jak dojedziemy w nocy na morze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobimy to razem. Znajdziemy kabelek a za razem wydobędziemy Tytanika. Nie , nie przyjacielu nie moge pozwolic na to byś prosił mnie na kolanach. Powstrzymamy ich razem. Po obchodzie pielegniarek uciekniemy z abramowic tylko jak dojedziemy w nocy na morze.
To macie problem. Może ty Pyziu zostań w Abramowicach i nasłuchuj z uchem przy grzejniku  a twój przyjaciel w tym czasie załatwi sprawę. Pyziu wciąż  będziesz udawał,że jest was dwóch i personel się nie kapnie. A kolega w tym czasie czmychnie  na może przedostając się kanałem ściekowym z łazienki. Puziu jak już w uszach nic nie będziesz słyszał znaczy że się udało.  Macie rozwiązanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie D.K podaj się lepiej do dymisji rozłożyłeś komendę na łopatki od kiedy jesteś na stanowisku zastępcy potrafisz tylko skłócać ludzi siać ferment czy ty człowieku nie widzisz że już wszyscy cie olewają tak kolokwialnie mówiąc. Pokarz że masz jaj i sam odejdz bo ty i tak tego nie naprawisz, a tak zachowasz resztki honoru jak na oficera przestało.
trzeba dodac jeszcze ze i naleczow rozwalil swoimi zecyzjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...